Kategoriler
OFİS KIRTASİYE

Maksimize.net ile;

ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri artık tek bir adresten tedarik
edecek, fatura ve evrak işleriyle daha az ilgilenip zamanınızı daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunlarla birlikte istikrarlı ve şeffaf fiyat politikamız ile kurumsal müşterilerimize aradıkları ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

 

Maksimize.net ile kurumsal müşterilerimize aradıkları ofis malzemelerini şeffaf ve istikrarlı ücretlendirme politikası ile tek bir adresten temin edebilecekleri, kullanımı basit ve zamandan kazandıran bir online sipariş platformu sunuyoruz. Aynı zamanda ertesi iş günü ücretsiz teslimat, stoklu çalışma, her türlü istek ve
talepleriyle ilgilenen Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile tutkuyla hizmet veriyoruz .      Bilgisayar, Elektronik, İletişim Aygıtları, Ofis Cihazları,Kırtasiye, Ofis Sarf Malzemeleri, Temizlik Malzemeleri, ikram Gıda malzemeleri,  Ofis Dekorasyon konusunda marka model çeşitliliğinde sınırsız ürün yelpazesi, sorunsuz teslimatı, satış sonrası desteğiyle kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Maksimize.net Uzman, eğitimli, güler yüzlü ve alanında

profesyonel ekibiyle rol üstlenerek, tedarik sektöründe farklı bir  çizgi kazandıran firmamız; hizmetini adı gibi maksimize seviyeye ulaştırmayı gaye edinmiştir. Günümüz problemi olan zamanında ve yerinde hizmete yepyeni bir anlayış getiren Maksimize.net müşteri memnuniyetine giden yolun huzur ve güvenden geçtiğini çok iyi bilmektedir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.